Yüzde 20% İndirimi Kaçırmayın

Ürünlerimizdeki indirim kuponu ile sepette 20% indirimi kaçırmayın.

Yüzde 30% İndirimi Kaçırmayın

Sosyal medyada bizden ne kadar memnun kaldığınızı, arkadaşlarınıza gösterin hemen indirim kuponunuzu gönderelim.

Yüzde 20% indirimi kaçırmayın.

Ürünlerimizin içinde bulunan kullanım kılavuzunu okuyup, kılavuzun en altında bulunan indirim kuponunu kazıyarak, web sitemizde indirim kuponunu kullanabilirsiniz.

 


Yüzde 30% indirimi kaçırmayın.

Sosyal Medya resmi hesabımız XKoch firmamızla ilgili ürünü beğendiğinize dair arkadaşlarınıza Instagram veya Facebook hesabınızda bir reels ve bir tane story videosu paylaşın. Bizi etiketleyin, istediğimiz hastaglerimizi ekleyin. En kısa sürede size indirim kuponunuzu göndereceğiz.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için, Instagram veya Facebook hesabınızda ürünümüz ile ilgili paylaşım yapmanız yeterlidir. Paylaşım yaparken dikkat etmeniz gerekenler:

@xkoch hesabını etiketleyerek, reels veya video olarak paylaşmalısınız.
Paylaştığınız içeriğin içerisinde #xkoch #yakıtkatkısı #araba #arabatamir ve @xkoch bulunmalı.
Hesabınız herkese açık olmalı veya paylaştığınız içerik herkes tarafından görüntülenmelidir.

Kampayadan neden faydalanamıyorum?

İstediğimiz diğer maddeleri uygulamadıysanız, sahte hesapla veya bot hesapla paylaşım yapıyorsanız kampanyalarımızdan faydalanamazsınız. Kişisel ve orjinal hesabınız ile ürünümüzle ilgili memnuniyetinizi paylaşmalısınız.

Kuponum ne zaman gelir? Nasıl kullanabilirim?

Değerli müşterimiz için en kısa sürede yollamaya özen gösteriyoruz, kuponlarımızın en geç gönderilme süresi 3 iş günüdür. Kuponlarınızı sadece web sitemiz üzerinden kullanabilirsiniz, sepet veya ödeme sayfasında kupon kullan butonuna basarak, kupon kodunu girip, indirimi aktifleştirebilirsiniz.

Kuponla ilgili kısıtlama ve sınır var mı?

Değerli müşterilerimize verdiğimiz kuponlar tek kullanımlıktır. Alışverişinizi yaparken dikkatli kullanmanızı tavsiye ederiz. Kuponlarımızda süre sınırı yoktur. Kuponlarımız yakıt katkısı ve temizlik ürünleri için geçerlidir.