XKoch'a HOŞGELDİNİZ

Profesyonellerimiz aracınız için en iyi katkı çözümlerini sunuyor. Aracınızın ömrünü uzatıyor ve ilk günkü gibi aracınızın kalması için ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Benzin zamanla aracı yıpratır.

Motor yağımızı kullandıkça, onu farklı bir maddeye dönüştürmüş olup, motor içinde faydalı olmayan birikimler meydana getirmiş oluruz. Yağ değişimi yapmakla, eskittiğimiz motor yağından yine farklı bir madde koymuş olup, o birikintileri temizlemiş oluruz, onlarda filitrede yakalanırlar. Bu durum yakıtlar içinde geçerlidir. Uzun süreyle kullanıldıklarından, bulundukları mekanı, geçtiği yolları, Enjektörlerin uçlarını, Sübapları, Piston segmanlarını, yandıktan sonrada, EGR sistemini, Lamda sensörünü, egzoz susturucularını kirletir veya tıkar.

Düzenli Temizlik

Enjektör ve Karbüratör temizleyicilerimizin görevi ise, yakıt deposu ve yakıt yollarındaki nemi atar ve kiri temizler. Enjektörlerin uçlarındaki birikimleri temizler. Supaplarda oluşan birikimleri temizler, Piston Segmanı üzerindeki birikintileri temizler, ortaya çıkardığı kaliteli yanmadan dolayı, artan ısı ve mikron atık malzeme seviyesinde azalma nedeniyle Lamda sensörü, EGR ve Egzoz sistemini temizler.

XKoch Faydaları

Özellikle eski ve performansı düşmüş araçlarda kullanımı şiddetle tavsiye edilir, son derece ekonomik üründür. Kilometresi yüksek araçlarda oluşabilecek motor ve enjektör sorunlarının önüne geçecek olan ürünlerimiz, aracınızdan yüksek performansların alınmasında etkili olacaktır. Yüksek kilometrelere gelmiş yorgun aracınız için bir can suyu olacak bu ürünler araçların hedef alınan parçalarında üstün bir temizlik sağlayarak verimliliğin artmasında etkili olmaktadırlar.

  • Motor parçalarının birbirleri arasında biriken karbon – kurum gibi maddelerin temizlenmesini sağlar.
  • Piston segmanları ve motor aksamlarının yağlanması ve temizlenmesi görevini yerine getirirler.
  • Uygun miktarlarda ve düzenli bir kullanım ile aracınızı ilk aldığınız günkü motor performansına yaklaştırmaktadır.
  • Aracı koruyan ürünlerimizin yakıt konusunda da büyük etkileri olduğu kullanıcılar tarafından tecrübe edilmektedir. Çoğu ürünümüzün kullanıcısının bu ürünler ile yakıttan minimum 3% tasarruf ettikleri gözlenmiştir.