Menü Kapat

Hakkımızda

“Geliştirilmiş Verimlilik” Ve “Proaktif Bakım Çözümleri” Ortağınız

Şirket Bilgisi Yakıt Katkısı Petrol Ürünleri, İSTANBUL da bulunan ve özel ürün ve hizmetler sunan, ekipman performansı ve bakım çözümlerine odaklanan ve işletme maliyetlerinde ölçülebilir düşüşlerle birlikte özel bir kuruluştur. ürünlerinin orijinal üreticisi olarak ürünlerimiz kamyon, inşaat, madencilik, petrol ve gaz, denizcilik ve enerji üretimi gibi son kullanıcı pazarlarında kullanılmaktadır.

Ayrıca, yenilikçi teknolojilerimizin OEM ve Özel Etiket Lisanslamalarını üretici ve teknik destek acentesi olarak tüm dünyadaki şirketlere destekliyoruz. Hedefimiz, müşterilerimize bugün sektörde mevcut olan en son ve en gelişmiş ürün ve hizmetleri sunarken, ürünlerimizin kalitesini sürekli iyileştirmek ve kirliliği azaltmak için gelişmelere ve yeni teknolojilere odaklanmaktır.

Ürünlerimiz ISO 9001: 2018 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu Kalite Yönetim Sistemi (KYS), çalışma uygulamalarının tutarlılığını ve sürekli iyileştirilmesini sağlar ve bu da müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan ürün ve hizmetler sağlar.

Çevre konusunda ürünlerimiz ISO 14001: 2015 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu Çevre Yönetim Sistemi (ÇYS), tüm faaliyetlerimizle ilgili olarak çalışanlarımızın ve yüklenicilerin, topluluğun ve diğer üçüncü tarafların çevre ve güvenliğini ve sağlığını koruma taahhüdüdür.

Ekibimiz çevreye yardımcı olmayı ve dünya çapındaki müşteri tabanımızı bakım ihtiyaçlarından tasarruf etmeyi taahhüt eder. Müşterilerimize sınıfının en iyisi ürünleri getirmek ve ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için sürekli yenilikler yapıyoruz. Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Orta Amerika’daki ofisleri ile dünyanın her yerine çözümler sunabiliriz. Ekibimiz, filo yöneticilerinin en zorlu yağlama ve yağ analizi sorunlarını çözmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır.

Ayrıca madencilik, kamyon taşımacılığı, petrol ve gaz, kimya mühendisliği ve enerji üretimi konularında uzmanlarımız var, çoğu kuruluşa daha uzun bakım aralıkları ve daha sağlıklı ve daha güçlü bir alt çizgi için özel uyarlanmış çözümler sunmamızı sağlıyor. Bakım maliyetlerinin artması ve yeni çevresel hususların daha öncelikli olmasıyla, X- KOCH, temiz enerji çözümleri için tek durak seçeneğinizdir. dünya çapındaki müşterilere kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. İşçilik, organizasyon verimliliği ve müşteri ve iş ortağı beklentilerini aşma konusunda gerçek bir istek uyandıran bir ortam yaratarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarız.

Petrol Ürünleri aşağıdaki pazar segmentleri için birçok ürün üretmekte ve sunmaktadır:

Kamyon / Filo: Yakıt İşlemleri / Katkı Maddeleri, By-Pass ve Yakıt Filtrasyonu, Filtakleen, Gres, Motor Yağları, Anti-Jel

Madencilik: Yakıt İşlemleri / Katkı Maddeleri, By-Pass ve Yakıt Filtrasyonu, Filtre Arabaları, Filtakleen, Gres, Motor Yağları, Anti-Jel

Petrol ve Gaz: Kuyu İçi Sondaj Katkı Maddesi, Filtrasyon, Gres, Yakıt İşlemleri, Anti-Jel

İnşaat: Yakıt İşlemleri, Katkı Maddeleri, Gres, Özel Filtrasyon
Yeldeğirmeni Türbini: Dişli kutusundaki oksidasyonu ve sıcaklığı azaltmaya yardımcı olan Yağ Katkı Maddesi. Türbin ve Dişli Yağları

Otomotiv: Oto Bakım Ürünleri, Yakıt Hapları, Yakıt Katkıları, Motor Katkı Maddesi, Penetran Spreyler

İmalat: Filtrasyon, Gres, Özel Katkılar

Transit: Filtrasyon, Yakıt İşlemleri, Gres, Filtakleen, Motor Yağları, Anti-Jel, Yanıcı Filtreler

Okul Otobüsü: By-Pass Filtrasyonu, Gümüş Yakıt Katkı Maddeleri, Gresler, Yakıt Deposu Filtrasyonu, Motor Yağları

Yarış: Özel Katkılar, Yarış Motor Yağları, Yakıt Katkıları
Arazi Kullanımı: Özel Katkılar, Motor Yağları, Yakıt Katkıları

Nesil: Filtrasyon, Yakıt Katkıları, Motor Katkı Maddeleri, DNFT Whitlock

Özel Filtrasyon: Yakıt Adaları, Merkezi Yakıt, Filtrasyon Arabaları, Yanıcı By-Pass Motoru, Filtakleen, Özel Yakıt Çözümleri özel ekip çalışması ve sürekli iyileştirme yoluyla, mümkün olan en yüksek kaliteli ürünleri ve üstün hizmetleri sunan bir endüstri lideri olmaya çalışıyoruz.

PETROL ÜRÜNLERİ çözümleri şunları içerir:

USEPA Kayıtlı yakıt katkı maddeleri: Platinum, Gold, Maxx, Silver, Dizel Kurtarma, Sno-Cat, Boost, Boost X, Yeşil Yakıt Boost, DFE ve FE, Yakıt Maksimizatör, WSB Ürünleri

USEPA Kayıtlı yakıt tabletleri ( Yakıt Hapları) ( Yakıt Sekmeleri)
HFO (ağır yakıt) katkı maddeleri (NanoTane)

EMT: Metali işleyerek sürtünmeyi ve sıcaklıkları azaltmaya yardımcı olan motor katkı maddesi / metal işleme (Mettle Plus)

Özel tasarım motor yağları ve dişli yağları ( 70w Yarış Yağı, 20w50 Yarış Yağı, 5w40 Tam Sentetik ve 15W40 Dizel Görev)Susuz Yıkama ve Parlatıcı (Clean Boost Nano-Sheen)

PLS (Penetran Yağlama Spreyi) Nano-Sprey PLS Altın

By-pass (böbrek döngüsü) filtrasyonu (Filtakleen, Filmax ve Yanıcı Filtrasyon çözümleri)

Yakıtlar ve yağlayıcılar için endüstriyel filtreleme (Özel Kaplar ve Filtrasyon Arabaları)

Dizel yakıt, benzin ve yağdaki suyu temizlemek için Yanıcı Filtreler (Bypass ve Yakıt Filtreleri)

Biyobozunur Hidrolik Yağları

Danışmanlık servisleri

Whitlock tarafından DNFT (Akışsız Metre)

Lütfen ürün videomuzu inceleyin, bu size sunduğumuz ve ürettiğimiz bazı ürünleri gösterecektir.

Tıkla Hemen Ara
Open chat