Menü Kapat

Nedir

Yakıt Enjektör Temizleyicileri

1980’lerin başında, Yakıt Katkısı Enjektörü ortak otomotiv pazarına sunuldu. Bununla birlikte, yeni araba alıcıları ve çevre için birçok avantaj geldi.

Daha fazla güvenilirlik, daha iyi emisyonlar ve daha yüksek performans, insanların yakıt enjeksiyonuna aşık olmasını sağladı. Ancak, inişler olduğunda, genellikle bazı dezavantajlar da vardır ve bazıları oldukça pahalı olabilir.

Bir yakıt enjektör sisteminin çalışması, yakıt sistemindeki gazın basıncını yükseltmektir. gerektiğinde, piston başlığının üzerine, enjektör memesi içinden sprey tipinde verilmesi.

Yakıt enjektörlerinin yaşayabileceği bir konu, basıncın azaltılması veya enjektörlerin kendisinin tıkanmasıyla ilgili bir dolu. Bu, yakıttaki safsızlıklar ve ayrıca motor içindeki karbon birikintileri nedeniyle olabilir.

Yakıt enjektörü temizleyicisi ne yapar?

Bu tip yakıt katkı maddeleri polietramin (PEA) içermelidir. PEA, karbon birikintilerini çözmek ve yakıt sisteminin kalıntıları “güvenli bir şekilde yıkamasını” sağlamak için tasarlanmıştır.

Kirli yakıt enjektörünüzü Yakıt Katkısı ile temizleyin

Yakıt Katkısı sayesinde temiz bir yakıt enjektörü

Bunun gibi yakıt katkıları ne zaman kullanılır ?

Düşük rölantide (ani ürperte rölantide veya rölantide rölantideyseniz enjektörler hatalı olabilir), motoru çalıştırırken (anahtarı bir süre daha basılı tutmanız veya biraz vermeniz gerektiğinde) yakıt katkı maddeleri kullanmak en iyisidir krank ederken gaz) veya dolu bir gaz tankı genellikle aynı MPG’yi sağlamadığında.

Ara sıra yakıt enjektörü temizleyici kullanın veya her yağ değişiminde en iyisi kullanın. Bu küçük numara aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlamalı ve pahalı enjektörleri mahvetme olasılığını azaltmalıdır.

YAKIT KATKISI.COM ™ , bakmaya değer bir yakıt enjektörü temizleyicisidir. Ayrıca, ihtiyaç duyulan başka faydaları da vardır.

Arkasındaki özel formül 1: 4000 dizel ve benzinli motorlarda 1: 4000 (veya 1 oz. İla 30 galon) oranında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Enjektörleriniz ve silindirlerinizdeki karbon birikintilerini, cürufu ve soğuk uç korozyonunu çözer ve ortadan kaldırır. Bu, gelişmiş ısı transferine, motor ömrünün uzamasına ve daha düşük bakım maliyetlerine yol açar.

Karbon birikintilerinin ortadan kaldırılması yanma veriminin artmasına neden olur. Bu ilave fayda, yakılan her bir galon yakıt için daha fazla mil ekleyen daha yumuşak ve daha güçlü bir sürüş sağlar. Motoru karbon birikintilerinden temiz tutarken hem yakıt ekonomisini hem de performansı en üst düzeye çıkarın. Çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde satın alabilir ve Boost Performance Products’ta hızlı ve ücretsiz kargo ile mükemmel müşteri hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz .

Tıkla Hemen Ara
Open chat