Menü Kapat

Nasıl Kullanılır

Yakıt Katkısı’i arabama nasıl eklerim? nasıl kullanılır.

Yakıt Katkısı yakıt katkı maddeleri aracınıza eklemek için basit ve kolaydır, mekanik uzmanlık gerektirmez. Gelişmiş yakıt katkı maddeleri ve sistem temizleyicilerimiz yakıt pompası gibi çalışmak üzere tasarlanmıştır; her şişe, doğrudan yakıt tankınıza kolayca dökülmesi için uzun bir boynun yanı sıra, gerektiğinde tek veya çift ürün çekmeyi kolaylaştıran özel olarak tasarlanmış bir şekle sahiptir.

Yakıt Katkısı ürünlerini arabanıza eklemek kolay, stressiz bir süreçtir. Aracınızın yakıt doldurma kapağını çıkarın ve Yakıt Katkısı ürününün kapağını ve koruyucu contasını çıkarın. Ardından, şişenin boynunu doğrudan yakıt deposuna yerleştirin ve bir veya iki atış formülü ekleyin. İşte bu – çözüm şimdi tüm yakıt sisteminden geçerek yakıt tasarrufu yapmak, emisyonları azaltmak ve motorunuzun çok yönlü performansını artırmak için zararlı birikintileri ortadan kaldıracaktır.

Her doldurduğunuzda bir çekim Yakıt Katkısı eklemenizi tavsiye etsek de, aracınız yeterince yakıt doldurulması koşuluyla ürün her zaman eklenebilir. Maksimum rahatlık için, tankı her doldurduğunuzda kullanılabilecek dört şişe yakıt katkı maddesi içeren bir Önyükleme Paketi satın almanızı öneririz .

Yakıt Katkısı ile ilgili başka sorularınız varsa, nasıl iletişim kurabileceğinizi öğrenmek için Bize Ulaşın sayfamızı inceleyin.

Tıkla Hemen Ara
Open chat