Menü Kapat

Cam Suyu Toptan

Oto Çok Yoğun  Yaz ve  Hafif  Kış Koşulları

Oto Cam Suyu üreticileri fabrikası telefonu adresi en iyi cam suyu fiyatları 2020 2021 2022 2023 Antifirizli cam suyu

Cam yüzeyinde oluşan yol işini, böcek-sinek hastanelerini, kuş pisliklerini, egzoz gazları reçinelerini ve diğer kirleri iz bırakmadan temizler.
İçeriğindeki üstün teknolojik açıdan ile silecek lastiklerini sertleşecektir ve yıpranmalara karşı korumalıdır.Silecekleri yumuşak tutar. Camda oluşacak kılcal çizgilerin oluşumunu engeller.

Türkiye, Turkey, Turkish, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Cam yüzeydeki yol yüzeyi böcek sineği kalıntılarını, kuş dışkılarını, egzoz gazlarını, reçineleri ve diğer yabancı maddeleri temizler.

Oto Cam Suyu, cam su deposundaki suyun kış aylarında donmasını önler. Camları buzlanmaya karşı koruyun. Sileceklerin sessiz çalışmasına izin verir. Yağ tozu, böcekleri, sinekleri, egzoz gazlarını ve her türlü kiri temizler. Pencereleri aşırı derecede kirli olan otomobillerde bile, özel temizlik malzemeleri açık ve net temas sağlar. antifrizli oto cam suyu

Araba Camından Su Lekeleri Nasıl Çıkarılır

Su lekeleri! Ezilmiş böcekler, ön camda sıçrayan yumurtalar, katran, aşırı sprey veya diğer kötü görünümlü kirler gibi ciddi görünmüyorlar. Ama aldanmayın, yan aynalarınızda, ön camınızda ve arka camınızda bu küçük beyaz lekeler oluşabilir ve bu da geceleri görmenizi zorlaştırır. Yağmur yağmaya başladığında daha da kötüleşebilir ve silecekler sorunu çözmek için çok fazla şey yapmayacaktır. Peki araba camından su lekeleri nasıl çıkarılır?

Sadece sihirli bir değnek alın, ‘ evanesco ‘ deyin ve su lekeleri yok mu? Eh, sen sihirbaz değilsin ve o kadar kolay değil. Takip edilmesi gereken bir süreç var ve ne yaptığınızı bilmelisiniz. İlk olarak, aracınıza sızabilecek su lekeleri türlerine bakalım.

Su Lekesi Çeşitleri

Düzenli Su Noktaları

Bu, genellikle sert su, özellikle araç kalıbınızda kalsiyum ve magnezyum mineral kalıntısı bıraktığında oluşan en yaygın su lekeleridir. Kaynak, aracınıza vuran herhangi bir su olabilir – yağmurlamadan, duşlardan, araba yıkamalarından suçlu olarak yağmur suyuna. Sonunda, tebeşir benzeri tortular veya kireçlenme oluşmaya başlar ve bunu bilmeden önce, araç camınız ve vücudunuz bu düzenli su lekeleri ile doldurulur.

Kazınmış Su Lekeleri

Su lekeleri uzun süre doğrudan güneş ışığına veya yoğun ısıya maruz kaldığında, aracın boyasına kazınabilir. Bu nedenle, daha büyük bir sorun haline gelmeden önce su lekelerini en kısa zamanda çıkarmanız önerilir. Dikkat edin, ıslak zımparalama gibi aşındırıcı teknikler kullanmanız veya size yardımcı olması için kalifiye bir uzmana danışmanız gerekebileceğinden, şiddetli dağlama işleminin kaldırılması çok zor ve pahalı olabilir.

Gümrüklü Mineral

Bunu şöyle hayal edin: Bir yerde bir orman yangını var ve duman emisyonu nimbostratus bulutlarına yükseliyor ve orada su damlacıklarıyla karışıyor. Her neyse, araç egzoz borularından düzenli duman veya kara bulutlar ile karışan endüstriyel tesislerden emisyon olabilir. Daha sonra yağmur yağar ve asidik yağmur suyu arabanızın camına ve vücuduna gider. Işte burada; asidik suyun, aracınızın üzerinde su lekeleri bırakan kirleticiler ve bağlı minerallerle dolu olduğunu unutmayın.

Pronto ile ilgilenmezseniz, su lekeleri aracınızın boyasını aşındırdığında ve pencerelerinizi çirkin bir şeye dönüştürdüğünüzde şaşırmayın. Uyarılmıştın!

Artık aracınızda karşılaşacağınız su lekelerinin türlerini bildiğinize göre, hemen içeri girelim ve araba camınızdan su lekelerini çıkarmak için kullanabileceğiniz teknikleri inceleyelim.

Pencereden Su Lekeleri Nasıl Kaldırılır

Tıkla Hemen Ara
Open chat