Menü Kapat

Yüksek Performanslı Benzin Katkısı

Yolculuğunuz gururunuz ve tutkunuz var.

 Düşük kaliteli yakıtla, motorunuzda yavaş yavaş tortular birikebilir. YAKIT KATKISI Zamanla biriken bu tortular sonuçta motor sisteminin tüm potansiyelini kullanmasını ve optimum performansını sunmasını engeller. Kür? 

G yüksek performanslı benzin katkısı, aracınızın kalbinde performans sınırlayıcı birikintileri ortadan kaldırmaya ve önlemeye yardımcı olmak için etkileyici bir “temizleme etkisi” sağlar.

Prime Performans

çok fonksiyonlu benzin katkı maddeleri, motorunuzun temiz olmasını sağlar ve tüm yakıt sistemini korur. Katkı maddeleri mevcut tortuları giderir (temizleme etkisi) ve yeni tortuların oluşumunu önler (temiz tutma etkisi).

tarafından sağlanan performans avantajları, Yetkinlik Merkezi Yakıtlar ve Yağlar tarafından yürütülen çok çeşitli motor ve yol testlerinde kanıtlanmıştır. Temiz motorunuz sadece daha uzun bir motor ömrüne neden olmakla kalmaz, aynı zamanda motorunuzun tüm potansiyelini geri kazanarak daha iyi çalıştırma ve sürüş davranışından da faydalanırsınız.

Öyleyse neden daha azına razı olun?

Çevresel Katkı

performans avantajları, diğer uçlardan ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez. Yakıtınızın performansını artırarak, motorunuzun yakıt tüketimini de azaltabilirsiniz, bu da sonuç olarak daha az emisyon anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara
Open chat