Menü Kapat

Yakıt Sistemi Temizleyici

karbüratörler, nozullar ve emme valflerindeki kirlenme veya karbon tortularını gidermek için özel olarak tasarlanmış tam etkili bir formüldür.yakıt katkısı , tüm sorunları sadece sekel olmadan aynı anda çözmeyen tamamen sentezlenmiş bir formüldür. külsüz, fosfor içermeyen, klor içermeyen formül katalizör dönüştürücüyü zehirlemeyecek ve ikincil kirliliğe neden olmayacaktır. çeşitli benzin ürünlerine ve çeşitli araçlara uygulanabilir.

Ürün Bilgisi

Ürün adıYakıt Sistemi Temizleyici
Diğer isimlerBenzin Yakıt Sistemi Mevduat Kaldırma Katkı , Benzin Yakıt Sistemi Temizleyici
Ürün özellikleri https://yakitkatkisi.com/
Uygulanabilir endüstrilerPazar öncesi ve otomobil satış sonrası
Görünüm rengiŞeffaf sarı
Sulu / Solvent bazlı
Ürün hacmi250 ml
İçe aktarın veya almayınHayır

Nasıl kullanılır

Ekle:

Bir şişe 40 ila 60 litre benzin için kullanılabilir. Her yakıt ikmalinden önce bir şişe, sürekli uzun mesafeli sürüş veya tırmanıştan önce bir şişe ilave edilmesi önerilir.

 Uyarı:

Yangın kaynağının yakınında önlemek için serin bir yerde saklayın. Bu ürün cildi ve gözleri tahriş edicidir. Dikkatsizce dokunursanız, bol suyla durulayın ve tıbbi yardım alın.

Kullanım sonrası faydaları

Yeni kir veya karbon birikimini önlemek için kir tutma veya karbon birikimini temizleme. Kir tutmayı veya karbon birikimini gidererek, motor yenisine yakın duruma geri yüklenebilir, böylece beygir gücünü geri kazanma, kirliliği azaltma ve yakıt tasarrufu etkisi elde edilebilir. Başlatma Zorluklarını Ortadan Kaldırma Boşta titreşimi iyileştirme Hızlanma Bozukluğunu Önleme Yakıttan% 9’a kadar tasarruf edin. Hızlanma% 10’a kadar artar.% 10’a kadar güç çıkışı.% 20’ye kadar dekontaminasyon Oktan Sayısı Talep Azaltma No. 3.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara
Open chat