Menü Kapat

Ne Kadar Kullanmalıyım?

YAKIT KATKISI yan tarafta kolay kılavuz ‘çekim’ işaretiyle ön etikette kaç tane çekim olduğunu açıkça gösterir. 1 atış veya doz, 50Litrede ortalama boy tank büyüklüğü etrafında belirlenir.

Bununla birlikte, tankınız daha büyük veya daha küçükse, yine de aynı seviyede performansla önerilen dozu kullanabilirsiniz.

Zaman içinde, dizel motorunuz tarafından tutuşup tüketilirken, yakıt enjektörlerinde birikintiler daha az verimli hale gelir. Bu tortulardan kurtulmak, dizelin daha verimli kullanılacağı anlamına gelir, böylece sürüş ve motorunuzun ömrünü uzatırsınız.

Yağı kontrol ediyor, boyayı cilalıyor ya da servise alıyor olsun, arabanızı en iyi şekilde tutmak için bir bakım rutini önemlidir.

Dizel otomobiller için özel olarak formüle edilen Redex Dizel Sistem Temizleyici, dizelinizle tanka döktüğünüz için rutininize kolayca sığar. Düzenli kullanım, yakıt tüketiminizi ve emisyonlarınızı yıl boyunca düşük tutacak, yakıt sisteminizi en iyi durumda tutacak veyakıt katkı maddelerini her zaman sorumlu sürücüler için en iyi seçenek haline getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara
Open chat