Menü Kapat

Konsantre Enjektör Temizleyici

mumsu ve polimerik tortular dahil olmak üzere tüm dahili dizel enjektör tortularını (IDID’ler) temizleyen, tamamen formüle edilmiş, konsantre bir temizleyicidir. Buna ek olarak, YAKIT KATKISI, yakıt sistemini temizlerken maksimum performans sağlamak için üst seviye bir setan güçlendirici, yağlama katkı maddesi ve yakıt dengeleyici içerir.

piyasadaki en konsantre deterjan formülünü içeren birinci sınıf 6’sı 1 dizel katkı maddesidir. Dizel Aşırı yakıt katkısı, Ultra Düşük Kükürtlü Dizel ile ilgili sorunları çözmek ve kamyonunuzun performansını ve yakıt ekonomisini büyük ölçüde iyileştirmek için formüle edilmiştir.

Harici Dizel Enjektör Yataklarını ve korkmaya ve aşınmaya neden olan diğer vernik ve tortuları güvenli bir şekilde çıkaracak ve önleyecektir. yakıt pompaları ve enjektörler dahil. yakıt katkısı, yanıcılığı, beygir gücünü ve yakıt ekonomisini iyileştirmek için dizel yakıtınızın setan değerini yedi puan artıran güçlü bir setan geliştirici içerir. Yanıcılığı iyileştirerek, bu dizel yakıt arıtımı, gerekli olan dizel partikül filtresirejenerasyon döngülerinin sayısını azaltır. Diesel Extreme ayrıca aşınmayı daha da azaltmak için bir yağ arttırıcı, bir su dağıtıcı, pas ve korozyon önleyiciler ve bir yakıt dengeleyici içerir.

Dizel Aşırı yakıt katkısı, dizel yakıt ekonomisini iyileştirir, beygir gücünü artırır, enjektörleri temizler, soğuk çalıştırmaları iyileştirir, aşırı siyah dumanı ortadan kaldırır ve güvenilirliği artırır. Bu dizel temizleyici katkısının tüm dizel motorlarda kullanılması önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara
Open chat