Menü Kapat

Gaz ve Dizel Yakıt Katkıları

Motor Teknolojisi Bilgisi- Bugün karşılaştıkları zorlukları anlamak ve katkı çözümlerimizin gelecekteki teknolojiler için müşteri memnuniyeti sağlamaya devam etmesini sağlamak için her gün dünyanın önde gelen orijinal ekipman üreticileriyle (OEM’ler) yakından çalışıyoruz.

Pazar ve Tüketici İçgörü – Lider markaları destekleme konusundaki global deneyimlerimizi, hedeflenen araştırmalarla birleştirerek, tüketici satın alma davranışını ve rekabetçi pazar analizlerini ortaya çıkarıyoruz. Bu, müşterilerimiz için potansiyel eğilimleri ve fırsatları belirlememize yardımcı olur.

Düzenleyici ve Sektörel Görüş – yakıtların güvenilirlik ve performans beklentilerini karşılamasını sağlayan ilgili yakıt kalite standartlarını ve test yöntemlerini oluşturmak için endüstri birliği çabalarında uzun bir geçmişe sahiptir.

Bu katılım, uzman ekibimiz ve yenilikçi teknolojimizle birleştiğinde, zorluklarınızı karşılamak için en iyi çözümleri önerebilmemizi ve iş hedeflerinize ulaşmanızda size tam destek verebilmemizi sağlar.

, pazar payı büyümesi için rekabetçi ürünler veya daha güçlü markalar geliştirmek için premium ürünler gibi iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için dizel, benzin veya alternatif yakıtlar için dünya lideri otomotiv performans katkıları geliştirmektedir.

Yeni benzin doğrudan enjeksiyon (GDI) endüstri testlerinin benzinli yakıt temizleyici ve motorları daha verimli hale getirmek için katkı maddelerinin oynadığı önemi artıracağı bir döneme girerken , GD1 Genel Merkeziniz GDI ve ‘un nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz yerdir. .

Toplam ‘rafineri-pompa’ kapsamımız, oktan ve setan iyileştirmesi için yakıt spesifikasyonu ve dağıtım katkı maddelerinin yanı sıra yağlama iyileştirmesi gibi düşük kükürtlü yakıtların ihtiyaçlarını da kapsamaktadır. Ayrıca, dağıtım katkı maddeleri yelpazemiz, her yıl milyonlarca ton spesifikasyonlu yakıtın güvenli ve ekonomik bir şekilde sunulmasını sağlamak için korozyon koruması ve iletkenlik iyileştirmesi sağlar.

Rafinerilerden, terminallerden ve tüccarlardan kargo işleyicilerine ve karıştırıcılara kadar, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürünümüz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara
Open chat