Menü Kapat

Dünya lideri otomotiv performans katkı maddeleri

Ev tipi ısıtma yağı, dizel, benzin ve alternatif yakıtla çalışan araçlar için yenilikçi ürünleri yakıt katkısı

Yakıt Katkıları

Benzinli Doğrudan Enjeksiyon (GDI) Teknolojisinin ön saflarında

GDI teknolojisi ile momentum oluşturma ile en son haberleri ve trendleri takip etmek bu dinamik pazarda başarılı olmak için çok önemlidir. Afton Chemical, GDI: tarih, araştırma, trendler, teknik incelemeler ve sektör lideri benzinli performans katkısı çözümleri için tek noktadan hedef, sağlamaktan memnuniyet duyar  .

Performans yakıt katkı maddeleri, hayati bileşenleri temiz tutarak ve zararlı tortu birikimini ortadan kaldırarak araçların ve ekipmanın tasarlandığı gibi çalışmasına yardımcı olur. Yakıt sistemini korurlar ve yakıt ekonomisini, gücü ve hızlanmayı iyileştirerek yakıt özelliklerini iyileştirirken zararlı emisyonları azaltmaya ve çevremizi korumaya yardımcı olurlar.

ev tipi ısıtma yağı, dizel ve benzinli araçlar için bir dizi yenilikçi ürünle performans katkısı teknolojisinde liderdir.

Benzin ve Greenclean ® için patentli kimyamızDizel için Deterjan Teknolojisi, sınıfının en iyisi mevduat kontrolü sağlar. Bu kimyaları, toplam yakıt performansı sağlamak için sürtünme düzenleyiciler, köpük önleyici maddeler ve korozyon önleyiciler gibi diğer yüksek etkili bileşenlerle birleştiriyoruz.

Ancak bizi farklı kılan benzersiz ortaklık yaklaşımımızdır. Bilgi ve anlayışımızı müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak çözümler yaratmak ve sunmak için birleştiriyoruz.

Özel uzmanlarımız, Ar-Ge, mühendislik, otomotiv ve bileşen üreticisi, deneyim dahil olmak üzere geniş bir yelpazede beceriler sunmaktadır:

Gerçek Dünya Performansı- Müşterilerimize yakıt ekonomisi, güç restorasyonu ve emisyon azaltımı gibi alanlarda pazarla ilgili önemli ve bağımsız performans verileri üretme konusunda destek veriyoruz. kapsamlı mekanik test tesislerinde yapılan standart veya modifiye sanayi testleri, tescilli dahili tarafından geliştirilen protokoller kullanılarak özelleştirilmiş testler ve elbette bağımsız doğrulama için tanınmış harici laboratuvarlar dahil olmak üzere çeşitli test yaklaşımları yoluyla performans gösterimi ve yeterlilik verileri geliştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara
Open chat