Menü Kapat

Çamur ve tıkanma sorunlarını önleyin

performansı optimize edin

Ultra düşük kükürtlü dizel emisyonlar için daha iyidir; ancak,yakıt katkısı daha az kükürt yakıt sistemlerinde ve tanklarda bakım sorunlarına neden olabilir.  formüle etmek için kullanılan mühendislik, yararlı kayganlığı ortadan kaldırır; yakıt sisteminin aşınmasına ve tıkanmış enjektörlere ve filtrelere neden olabilir. Ek olarak, nemi tutması, yakıt ve tankları bakteri kontaminasyonu riskine sokması daha olasıdır.

Tedavi edilmediğinde, yakıt sistemi sorunlarının motor performansına ve yakıt ekonomisine zarar vermesi uzun sürmez. Bu yüzden Yakıt Katkı Maddelerine ihtiyacınız var.

Yakıt katkı maddelerimiz, enjektör tıkanması ve tıkanmasının dağıtılmasında son derece etkilidir ve yeni birikintilerin oluşmasını önler. Bu güçlü temiz performans, daha uzun parça ömrü, daha iyi yakıt ekonomisi, daha az yakıt tüketimi ve geri yüklenen beygir gücü anlamına gelir.

Artan Yağlama Koruması

Tescilli yağlama teknolojimiz olan , yakıt yağlama ve emisyonları için endüstri standartlarını aşmakta ve yakıt sistemi aşınması ve enjektör skorlamasına karşı ekstra koruma sağlamaktadır.

Daha İyi Soğuk Hava Performansı

Kış aylarında, işlenmemiş ULSD jelleşmeye eğilimlidir. Yakıt katkı maddelerimiz suyu dağıtır, böylece soğuk havalarda daha kolay çalıştırma için yakıt jelleşmesi, ağda ve yakıt hattı donmasına karşı maksimum

Tutarlı Yakıt Kalitesi

Yakıt katkılarımız, kanıtlanmış soğuk filtre tıkanma noktası sonuçları için kış aylarında kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Yakıt tanklarınız varsa, tank bakterilerini ve problemsiz kalmanıza yardımcı olmak için yakıt örnekleri alacağız.

Emisyonları Azaltır

Daha az kurum ve karbon oluşumu, daha az emisyon ve egzoz dumanı salan daha temiz bir yakıt sistemi anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara
Open chat