Menü Kapat

VW Polo sürücüsü, aracını aldıktan saniyeler sonra kazaya karışıyor

Gaz ve fren pedallarının yerini karıştırırsanız neler olur?

Sıfır bir otomobil almanın verdiği haz tartışılamaz. Yakit Katkisi Hele ki showroom’a, sipariş ettiğiniz aracı almaya, giderken yaşadığınız heyecanı anlatmaya kelimeler yetmez. Fakat bu heyecanın sürücülük yeteneklerinizi gölgelemesine de izin vermemeniz gerekiyor. Yani, 0 aracınızı daha ilk kilometresinden incitmeye gerek yok, değil mi?

Görünüşe göre yukarıdaki arkadaşımız bizler gibi düşünmüyor. Hindistan’da meydana gelen olayda sipariş ettiği yeni Volkswagen Polo‘suna binen dostumuz, yaklaşık 10 saniye içerisinde aracını kaybediyor.

Bunu da oku

 2020 Volkswagen Golf Variant minimal kamuflajla görüldü Yeni nesil Volkswagen Transporter böyle görünebilir Volkswagen ID.4 de Çin’de sızdırıldı! Karşınızda 2020 Volkswagen Arteon SW!

Yavaş yavaş park bölgesinden çıkmaya çalışan Polo’nun sahibi, bir anda hızlanarak kapıya çarpıyor ve aracının takla atmasına sebep oluyor. Olayın nasıl yaşandığını bilmiyor olsak da görünüşe göre sürücü gaz ve fren pedallarını karıştırıyor.

Motoroids ekibinin haberine göre bu kazada kimse yaralanmamış. Yine de bu kaza, kötü sürücülerin aramızda olduğunu ve ehliyet almanın ne kadar kolay olabildiğini kanıtlar nitelikte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara
Open chat