Menü Kapat

2021 Volkswagen Arteon lansman öncesi gövdesini gösteriyor

Lansman sadece 2 gün sonra.

Volkswagen Arteon’un makyajlı versiyonu 24 Haziran’da görücüye çıkacak ancak Alman marka, Yakit Katkisi heyecanı ayakta tutmak adına şık fastback modeline ait yepyeni bir teaser daha yayınladı. Daha önce eskiz çizimleri paylaşan VW, bu sefer gerçek modelin çeşitli bölgelerinden detaylar ile karşımızda.

Aslına bakarsanız makyajın nasıl görüneceğini aşağı yukarı biliyoruz çünkü Çin’de station wagon modelinin Alltrack olduğuna inandığımız versiyonunun görselleri sızmıştı. Volkswagen’in makyaj formülünün de hiçbir zaman tasarımda ciddi değişimler yapmadığını hatırlatmak lazım. Golf 8 tarzı LED farlarla donatılacak olan yeni Arteon, estetik operasyonu ile yine kompakt kardeşinden alacağı MIB3 multimedya sistemine ve 210 km/h sürate kadar çalışabilen sürüş asistanlarına kavuşacak.

Arteon haberleri

 Karşınızda 2020 Volkswagen Arteon SW! 2020 Volkswagen Arteon dijital ortamda makyajlandı Makyajlı Volkswagen Arteon 24 Haziran’da geliyor Volkswagen Arteon R Nürburgring’de görüntülendi

Casus fotoğraflarına bakarsak Wolfsburglu marka, yenilenecek Arteon’a bir de R versiyonu getirecek. Golf 8 R gibi 2.0 TSI motordan 333 bg alacağı söylenen bu türev için bir de VR6 iddiası var. Station wagon versiyon R’lanacak mı? Onu zaman gösterecek.

24 Haziran’da sadece 150 bg’de 280 bg’e uzanan 1.5 TSI, 2.0 TDI ve 2.0 TSI motor ailesiyle donatılmış versiyonları ve R-Line paketini bekliyoruz. Hakiki R’lar daha ileri bir tarihte tanıtılabilir. Volkswagen, plug-in hibrit GTE paketini Arteon’a da uyarlayabilir. İki gün sonra her şey netleşecektir. Takipte kalın.

Kaynak: Volkswagen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara
Open chat